معرفی کامل سوله خرپایی

معرفی کامل سوله خرپایی

آیا می دانید بهترین ویژگی یک سوله خرپایی خوب و استاندارد چیست؟ طراحی سوله خرپایی می بایست توسط مهندسان کاربلد و بسیار متخصص صورت پذیرد.

 

علت محبوبیت سوله خرپایی

در ساخت و طراحی سوله خرپایی هیچ محدودیتی در متراژ دهانه وجود ندارد و به این ترتیب دارای کاربردهایی یبا می شود. برای تولید سوله خرپایی از میزان کمی فولاد استفاده شده و به همین دلیل نام دیگری که بر روی سوله خرپایی گذاشته می شود سوله های سبک هستند و به نوعی سرعت ساخت این محصولات بالا است.

یکی از ویژگی های مهم سوله خرپایی هزینه کم آن که به نوعی در لیست کم هزینه ترین سوله ها قرار می گیرد. این محصول دارای وزن سبک بوده و حمل و نقل مصالح آن پرهزینه نمی باشد. بهره وری و ساخت طبق متریال های دقیقی صورت گرفته است.

این محصول قابلیت نصب با انواع جرثقیل دیواری و سقفی را دارد و به طور کلی در لیست محصولاتی قرار دارد که امکان جابجایی آن آسان است. در تولید آن استانداردهای لازم به طور دقیق رعایت شود و از بهترین نوع سازه در سوله خرپایی استفاده شده است. در واقع این محصول نیاز به آرماتوربندی های گسترده نداشته و از فوندانسیون برای آن استفاده نمی شود و صرفه اقتصادی بالایی دارد.

HSS-(10)

 

ویژگی های سوله خرپایی

سوله خرپایی به طور کلی دارای مجموعه ای از اعضا هستند که از سبک های مونتاژ مثلثی برای آنها استفاده شده است و از دو پیکربندی دقیق و پایه ایی برای آن استفاده شده است که سبب می شود انواع سوله خرپایی در مدل های تخت، شیبدار و عمق یکنواخت طراحی شود.

خرپاها به صورتی طراحی شده است که هر دو سمت تار بالا و همینطور بخش پایینی می تواند به سادگی به ستون های تکیه گاه وصل شود. این محصول در باشگاه های ورزشی نیز کاربرد دارد و البته یک نوع اسکلت مشبک فلزی آن نیز عرضه و تولید شده است. تار بالا در سوله خرپایی عموماً با استفاده از پرلین دارای پایداری قوی می باشد.

 

HSS-(9)