سازنده اسکلت فلزی

سازنده اسکلت فلزی

اسکلت فلزی امروزه اسکلت اکثر ساختمان ها را شامل میشود  قطعات فلزی را پیمانکار به یکدیگر متصل میکند و ساخت و نصب انواع اسکلت های فلزی جوشی و اسکلت های فلزی پیچ و مهره ای را در اختیار دارد.

در کشور ما امروز در اکثر ساخت و سازهای کشور از اسکلت فلزی استفاده میکنند و بنیادی ترین مصالح استفاده شده در اسکلت فلزی فولاد است و پر اهمیت ترین مصالح در ساخت و ساز امروزه اسکلت فلزی می باشد.

پیمانکار باید تلاش کند برای اجرای یک ساختمان با اسکلت بندی فلزی ابتدا باید زمینی پیدا کند که قابلیت تحمل وزن حاصل از اسکلت بندی فلزی را داشته باشد به همین دلیل باید خاک طبقات مختلف زمین را نمونه برداری کند.

علاوه بر وزن کمتر و استحکام بیشتر  سرعت نصب قطعات فلزی کمتر از اسکلت بندی بتنی بوده و باعث تسریع در انجام کار و تحویل ساختمان میشود که هم هزینه ی اجرا را کاهش میدهد هم موجب آسانتر شدن کار پیمانکار میشود.

امروزه سازنده اسکلت فلزی در مورد محصولات خود گارانتی میدهد که به مراتب هرچه شرکت سازنده از محصولات خود خاطر جمع باشد در سطح باورنکردنی تعهد میدهد.

کارخانه‌های سازه های فلزی که راه حل های بسته بندی کامل را به طور کامل آموزش میدهند، محصولاتی را عرضه می کنند که نیاز به تفکر و طراحی بیشتری دارند و آماده می شوند تا هرچه سریعتر به سایت تحویل داده شود.

حل اختلافات سوله و اسکلت فلزی

نصب سریع سازه های فلزی باعث شده پیمانکار امروزه برای تسریع در تحویل پروژه ی کار خود از این نوع اسکلت بندی استفاده کند که این نوع از اسکلت بندی به دلیل صرفه جویی در مصالح و مانع از هدر رفتن آن میشود .

سازنده اسکلت فلزی این نوع سازه را مقاوم به آتش سوزی و زلزله و سیل و غیره  در نظر گرفت.ه است

سازنده اسکلت فلزی در نظر دارد با ارائه بهترین و مرغوب ترین نوع سازه علاوه بر اینکه رضایت مشتری را جلب میکنند برای مصرف کنندگان بعدی نیز این تضمین را میدهند که در هر تولید کیفیت سازه بهتر از بارهای قبل خواهد بود و این تضمین مصرف کننده را از خرید خود خاطر جمع میکند.

اسکلت فلزی از ستون و فولاد تشکیل میشود.

بنیادی ترین مصالح استفاده شده در اسکلت فلزی فولاد است و پر اهمیت ترین مصالح در ساخت و ساز امروزه اسکلت فلزی میباشد.

از جمله مزایایی که سازنده اسکلت فلزی در ساخت آن دقت زیادی به کار برده تا سازه ی مرغوب و مورد قبول به مصرف کننده ارائه دهد

و خواص خوب مکانیکی و مقاومت بالای فولاد به هنگام کشش وفشار

– امکان تولید قطعات  فولادی به صورت پیش ساخته

– امکان بهبود در تولیدات بعدی در صورت نیاز

-قابلیت استفاده در ارتفاع زیاد

-سرعت نصب بیشتر و اشغال فضای کمتر

-علاوه بر موارد فوق به دلیل کیفیت بهتر  تولید در شرایط کارخانه و کنترل کیفیت

مشخصات بهتری نسبت به بتن و سایر مصالح بنایی دارد.

از خاصیت های مثبت و چشم گیر مصالح فلزی شکل پذیری آن است که مصالح بتنی این امکان را نداشته و ترد و شکننده میباشد. ‌

علاوه بر مهم بودن مواد تشکیل دهنده فلز نوع اتصالات آن نیز تاثیر زیادی در مقاومت دارد.